Manicure tytanowy

Manicure tytanowy

Manicure tytanowy – światowy hit, prosto z USA!

Manicure tytanowy to jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci. Jest nieinwazyjny, nie wżera się w strukturę płytki, a jedynie tworzy piękną i trwała warstwę na jej powierzchni.

Przez dodatek akrylu oraz witamin A, D i E wzmacnia paznokcie, dlatego sprawdzi się również na płytkach wiotkich i cienkich. Mówi się, że manicure tytanowy jest czymś miedzy hybrydą a akrylem.

Zalety manicure tytanowego

  • Manicure tytanowy posiada same zalety! Jest trwały, łatwy w aplikacji, a paznokcie pokryte pyłkiem tytanowym są bardziej elastyczne niż paznokcie akrylowe, ale mimo to wytrzymują do 4 tygodni bez odprysków i zarysowań.
  • Szybko i łatwo się go aplikuje – do jego nałożenia nie jest wymagane użycie lampy UV.
  • Cienka warstwa na paznokciu sprawia, że płytka wygląda bardzo estetycznie i naturalnie.
  • Manicure tytanowy nie niszczy paznokci.

Zabieg manicure tytanowego jest w pełni bezpieczny i higieniczny dzięki zawartości nadtlenku benzoidu, który działa bakterio i grzybobójczo. Podczas zabiegu stylistka zawsze pracuje w jednorazowych rękawiczkach, wszystkie pilniki i polerki są jednorazowe a frezy i cążki są sterylne (posiadamy nowoczesny autoklaw medyczny). Co ważne, podczas wykonywania manicure tytanowego nie stosuje się lampy UV ani LED, unikając tym samym nadmiernego naświetlania delikatnej skóry dłoni.

Paznokcie utwardzają się na powietrzu za pomocą specjalnego aktywatora. Cały zabieg manicure tytanowego jest bardzo przyjemny i relaksujący. Nie piecze, ani nie szczypie jak to ma miejsce w przypadku żeli.

Paznokcie wykonane metodą tytanową cechuje ogromna twardość oraz piękny długotrwały połysk. Paznokcie tytanowe świetnie sprawdzają się w przypadku osób mających bardzo słabe, miękkie i delikatne paznokcie, ponieważ wzmocnią je i utwardzą a do tego ich nie zniszczą. Manicure tytanowy usuwa się w równie przyjemny sposób co nakłada tzn. po delikatnym zmatowieniu zanurza się dłonie w specjalnej kąpieli z dodatkiem acetonu i pielęgnacyjnych olejków i odczekuje się chwilkę. Tytanowe paznokcie ulegają wtedy zmiękczeniu a następnie rozpuszczeniu, ale dzięki zawartości olejków pielęgnacyjnych nie są przesuszone.

Jeśli Twoje paznokcie są niszczone – wybierz manicure tytanowy.

Umów się na wizytę