Lifting i laminacja rzęs

Lifting i laminacja rzęs

Lifting rzęs to zabieg, polegający na uniesieniu i trwałemu podkręceniu rzęs. Natomiast laminacja rzęs to keratynowy lifting rzęs, który poza uniesieniem i podkręcenie – odżywia Twoje rzęsy, uzupełnia braki w rzęsach i je pogrubia.

Zabieg laminacji rzęs daje bardzo naturalny efekt i jednocześnie powoduje, że Twoje spojrzenie jest bardziej wyraziste i często dzieje się tak, że nie musisz nawet stosować maskary.

W Ogrodzie Urody wykonujemy zabieg liftingu i laminacja, dopełniony henną, dzięki której nasze rzęsy będą ciemne na dłużej bez konieczności używania maskary. Ten najnowszy trend w stylizacji rzęs mogą robić wszystkie kobiety, ale szczególnie polecany jest dla Pań które mają proste rzęsy, słabe lub cienkie. 

Na czym zatem polega pełny zabieg laminacji rzęs?

Laminacja rzęs, czyli keratynowy lifting rzęs składa się z kilku etapów.

W pierwszym kroku stylistka powinna dobrze odtłuścić rzęsy i nałożyć na skórę pod oczami płatek, który ma za zadanie odseparować dolne rzęsy, tak by nie uległy sklejeniu z górnymi.

W następnym kroku stylistka wykonuje czynności związane z liftingiem rzęs – czyli ich wyciągnięciem i podkręceniem. Do tego celu używa specjalnych sylikonowych wałeczków, na które są nawijane nasze rzęsy. Dzięki temu oraz specjalnym odżywczym preparatom, które dodatkowo wzmacniają rzęsy, mamy gwarantowany efekt trwałego podkręcenia rzęs jak po zalotce.

W kolejnym kroku, jeżeli Pani, u której wykonywana jest laminacja sobie tego życzy, ma miejsce farbowanie rzęs henną, dzięki czemu możemy cieszyć się ciemnymi rzęsami na co dzień bez konieczności ich tuszowania.
W ostatnim kroku nakładana jest keratyna, której zadaniem jest odżywienie i pogrubienie rzęs,

Jak długo utrzymuje się efekt laminacji rzęs?

W zależności od indywidualnych cech, efekt laminacji utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. W tym czasie możesz cieszyć się długimi, podkręconymi i grubszymi rzęsami.

Umów się na wizytę

Przeczytaj więcej o laminacji rzęs na naszym blogu.

Zobacz pozostałą ofertę Ogrodu Urody